Algemene informatie

Locatie de Wijk aan Zeeërweg in IJmuiden, ligt aan de gelijknamige weg, waar vroeger de Melkfabriek stond Hier huurt De Waerden veertien appartementen. De appartementen hebben hun voordeur aan een binnentuin die via een centrale deur toegankelijk is.

De Waerden is een professionele dienstverlenende organisatie voor mensen met een beperking in Noord-Holland. Wij zorgen ervoor dat mensen met een beperking kunnen wonen en werken op een manier die bij hen past.
Kenmerkend voor ons is een veelzijdig cliëntgericht dienstverleningsaanbod, kleinschalig georganiseerd en regionaal ingebed.
Heeft u vragen of wilt u een aanmelding doen?
Ons dienstenaanbod is aangepast aan de vraag van onze cliënten en hun omgeving. Wilt u weten wat mogelijk is, dan kunt u contact opnemen. We bespreken dan samen wat De Waerden voor u kan betekenen.

Contactinformatie

0255 546 366072 5765 656Wijk aan Zeeërweg 162m1972NW IJmuidenwww.dewaerden.nlwijkaanzeeerweg@dewaerden.nlinfo@dewaerden.nlLaatste controle: mei 2025

Plan route

Toegankelijkheid

Toegankelijk: Ja

Contactpersoon

Hulpaanbod

Verblijf Langdurig

Begeleid wonen

Informatie aanvragen

Vrijblijvend informatie aanvragen bij deze organisatie?
Dat kan door dit formulier in te vullen:

Verplichte velden zijn gemarkeerd met een sterretje (*).

Niet gevonden wat u zocht?

Meer organisaties voor:

GehandicaptenzorgorganisatieWoonvorm voor mensen met een beperking
Vergelijk hulpaanbod